Для студентів 3 курсу спеціальності «Право» доценткою кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Оленою Марковою організовано та проведено бінарне заняття за участю іноземної дослідниці University of Leicester (Великобританія) Інеси Костенко на тему «Апеляційне провадження в адміністративному судочинстві».

Лекція була присвячена розгляду історичного та законодавчого розвитку апеляційного провадження в адміністративному судочинстві. Інеса Костенко приділила детальну увагу розгляду апеляційного провадження в адміністративному судочинстві. Були розглянуті та проаналізовані основні положення Кодексу адміністративного судочинства в частині апеляційного провадження, детально зупинилися на розгляді форми та змісту апеляційної скарги, порядку її подання до апеляційного адміністративного суду. Окрема увага була приділена європейським стандартам адміністративного судочинства в Україні, їх реалізації.