Під головуванням проректора Харківського національного університету внутрішніх справ Сергія Бортника начальниця відділу режимно-секретного забезпечення Людмила Собченко провела заняття з питань дотримання законодавства у сфері охорони державної таємниці для постійного особового складу та підпорядкованих структурних підрозділів університету.

Сергій Бортник наголосив на неухильному дотриманні вимог Закону України «Про державну таємницю», а також правил пропускного та внутрішньооб’єктового режиму.

Під час заняття Людмила Собченко розповіла про правила роботи з інформацією, що має обмежений доступ і грифи секретності. Особливу увагу приділила питанням, що стосуються оформлення допуску до державної таємниці, складання відповідних заліків при його отриманні, важливості проведення відповідного інструктажу у разі виїзду за кордон.

Надана інформація мала відкритий характер і передбачена Законом України «Про державну таємницю».