Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус разом з працівниками кадрового забезпечення відділу поліції № 2 Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області капітаном поліції Іриною Богуславець та лейтенантом поліції Катериною Грабель провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками 11-х класів 1-ї та 11-ї школи, а також НВК Ліцей – «Лідер» в м.Сміла Черкаської області.

З факультетами, спеціальностями, строками навчання та перевагами працевлаштування Харківського національного університету внутрішніх справ було ознайомлено 120 випускників. Також їм було продемонстровано відео про поліцейський виш.
Особливу увагу приділили порядку подачі анкети вступника на навчання на сайті osvita.np.gov.ua для реєстрації кандидатів на навчання за державним замовленням.