Науково-педагогічний склад кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ у межах профорієнтаційної роботи провів зустріч із випускниками «Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Під час заходу представники університету ознайомили учнів з історією створення Харківського національного університету внутрішніх справ, його освітньою та науковою діяльністю, правилами вступу у 2024 році та умовами навчання. Молодь також мала можливість оглянути слідчо-криміналістичну валізу, що використовується під час огляду місця події для вилучення та фіксації слідів кримінального правопорушення, а також за допомогою криміналістичного планшету особисто відібрати сліди папілярних ліній.