У межах функціонування системи внутрішнього забезпечення якості освіти, реалізації студентоцентрованого навчання та регулярного моніторингу освітньо-професійної програми, здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» (поліцейські) пройшли опитування. Основна мета – виявити слабкі сторони освітньо-професійної програми, організації та реалізації освітнього процесу, сприяти удосконаленню підготовки правників-правоохоронців, зміцнення як теоретичної підготовленості, так і практичної готовності до виконання професійних обов’язків, в тому числі в умовах воєнного стану. У результаті проведеного опитування було отримано важливі відомості про рівень задоволеності освітніх потреб здобувачів освіти, доступності необхідних засобів навчання, зрозумілості та прозорості системи оцінювання, їх думки про можливості та напрями удосконалення освітньо-професійної програми, організації освітнього процесу загалом.

Отримані результати опитування обговорені на засіданні вченої ради факультету № 1, враховані в процесі перегляду освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти з галузі знань 08 «Право», спеціальності 081 «Право» (поліцейські).