Напередодні Міжнародного дня волонтера та Дня Святого Миколая відділом соціально-гуманітарної роботи за всіма локаціями університету ініційовано проведення акції «Подаруй дитині радість», до якої долучився весь особовий склад. Мета акції – надання гуманітарної допомоги та проведення патріотичних, розважально-концертних програм для вихованців підшефних навчальних закладів вишу.
Першими Святий Миколай привітав вихованців Кам’янець-Подільського дошкільного навчального закладу № 17 «Світлячок».
Веселощі панували у садочку – для дошкільнят було організовано розважальну програму. Діти читали вірші, співали пісні, водили хороводи, грали в рухливі ігри та естафети. Радості малечі не було меж.
Свято Миколая – чарівний час, коли можна дарувати подарунки та загадувати бажання не лише дітям, а й дорослим, коли кожен може відчути себе чарівником та порадувати ближніх. Це час доброти та щедрості.
Після розважальної програми Святий Миколай подарував малюкам іграшки, канцелярське приладдя та багато солодощів, зібраних колективом університету в межах акції.