У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС кураторкою навчальної групи 1 курсу факультету № 4 Наталією Олендрою організована зустріч із спеціалістами міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталієм Поліщуком і Давидом Лабатим. Вони ознайомили курсантів із поняттям «насильства в сім’ї», його видами та визначили причини вчинення насильства над жінками і дітьми та його психологічні наслідки. Спеціалісти розповіли про алгоритм дій мобільної бригади соціально-психологічної допомоги у випадках насильства, поділилися прикладами з практики, а також інформували про організації та установи, які надають допомогу особам, що постраждали від насильства в сім’ї.