У межах співпраці між закладами освіти ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відвідав Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, що носить ім’я Героя України, випускника університету Віталія Грицаєнка.

Валерій Сокуренко разом із заступником начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антоном Чубенком та директором Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євгеном Кончаковським зустрівся з керівником ліцею Олександром Баленком та його вихованцями. Ректор поспілкувався з ліцеїстами і напередодні різдвяно-новорічних свят вручив від колективу університету плазмовий телевізор для використання в освітньому процесі. Він привітав молодь із прийдешніми святами та побажав міцного здоров’я, щодня набувати нових знань, виховувати в собі такі якості, як відповідальність, витримка, мужність, чесність, порядність.