Начальник сектору превенції відділу поліції № 1 Камінь-Каширського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області Андрій Єфімов та старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 2 за темою «Культура усного професійного спілкування поліцейських».

Викладачка розповіла про те, що усне спілкування є важливою складовою професійної діяльності та детальніше зупинилася на його функціях, видах і стратегіях. Андрій Єфімов звернув увагу присутніх на важливості дотримання етичних аспектів професійного спілкування поліцейських та характеристику нормативно-правових актів, що його регулюють. Наприкінці заняття курсанти розібрали цікаві ситуаційні завдання, отримали відповіді на запитання щодо майбутньої практичної роботи.