В Юридичній клініці факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся практичний семінар, присвячений актуальним питанням укладення цивільно-правового договору. Захід підготували та провели куратори Юридичної клініки факультету № 6 – доцентки кафедри цивільного права та процесу Тетяна Кириченко та Елла Твердохліб, викладачка цієї ж кафедри Марія Науменко. В роботі семінару взяв участь адвокат Сергій Лаленков.

Під час заходу учасники обговорили техніку впровадження норм договірного права в зміст цивільно-правового договору. Адвокат Сергій Лаленков на прикладах чинних договорів звернув увагу консультантів на актуальні проблеми, що виникають під час укладення договору, і запропонував консультантам відповісти на питання, пов’язані з формуванням змісту договору. Консультанти Юридичної клініки ХНУВС взяли активну участь в обговоренні практичних питань договірної практики.