Доцентом кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Анною Наумовою та методистом загальнометодичного відділення факультету № 6 Євгенієм Руднєвим проведено зустріч зі студентами кількох груп, присвячену проходженню навчальної практики.

Під час зустрічі наголосили, що навчальна практика є важливою формою підготовки студентів та обов’язковою складовою навчального процесу. Саме під час проходження практики студенти матимуть можливість виявити свої здібності, отримати необхідний для початку кар’єри досвід. Анна Наумова надала студентам рекомендації щодо вибору практичних баз для проходження навчальної практики, роз’яснила зміст та порядок оформлення звітних матеріалів практики.

Євгеній Руднєв поінформував студентів щодо отримання направлень на бази проходження навчальної практики.