Завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець і доцентки цієї ж кафедри Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова зустрілися зі слухачами 2 курсу, які здобувають вищу освіту за освітньою-професійною програмою другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування)».

Учасники заходу розглянули питання проходження виробничої практики, обговорили строки, перелік документів і матеріалів, що потрібно зібрати під час практики, отримали консультації стосовно оформлення звітних документів. Представники кафедри звернули увагу здобувачів вищої освіти на дотримання принципів академічної доброчесності, виконання індивідуального плану підготовки та оформлення результатів досліджень щодо виконання випускних кваліфікаційних робіт.