Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білоусов та Лариса Сазанова – відвідали онлайн-вебінар «Learn from Experience» серії «I Teach PTE Academic: Build Your Learners’ Confidence series» від Pearson / PTE. Розглядалися питання мiжнародного іспиту PTE (Pearson Language Tests), метою якого є оцінка поточного рiвня володiння англійською мовою, а також подолання типових труднощів, з якими стикаються ті, хто складають такий іспит. Навички мовлення, аудіювання, читання та письма оцінює машина для фіксації точного й об’єктивного результату знань. Викладачі ознайомилися також з порадами та методами, які зміцнюють впевненість і налаштування на успіх.