У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ із 15 січня 2024 року розпочнеться підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах загальної середньої освіти.

Для ознайомлення з особливостями служби поліцейських, які забезпечуватимуть охорону правопорядку у школах, науково-педагогічні працівники філії проводять інформаційно-організаційні зустрічі з працівниками шкіл та інших освітніх установ. Так, завідувачка кафедри юридичних дисциплін Оксана Панасюк і викладачка Анна Сахно відвідали комунальну установу «Сумська гімназія № 1 м. Суми» та Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради.

Інформація, отримана від вчителів, буде використана науково-педагогічними працівниками філії в освітньому процесі для підготовки поліцейських, які нестимуть службу в школах. Заплановані подальші зустрічі і в інших закладах освіти.

Сумська філія ХНУВС