Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Віктор Лазарєв у межах проведення профорієнтаційної роботи провів зустріч із директоркою комунального закладу «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» Оленою Камєліною та в онлайн-режимі поспілкувався з учнями випускних класів. Він розповів старшокласникам про переваги навчання та особливості вступної кампанії до закладів вищої освіти системи МВС 2024 року. Детально ознайомив із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців на бюджетній та контрактній формах навчання. Школярі також дізналися, що в університеті працюють секції з різних видів спорту, діють наукові гуртки та гуртки художньої самодіяльності тощо.