Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ передали дітям різних міст України – Харкова, Вінниці, Сум, Кам’янця-Подільського Хмельницької області – настільні ігри «Поліцейський на захисті правопорядку».

Курсанти відвідали підшефні навчальні заклади: дитячий заклад освіти № 17 «Світлячок», ліцей «Славутинка» м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обласної ради, Вінницький ліцей № 26 ім. Героя України Д. Майбороди, Вінницький навчально-реабілітаційний центр «Гніздечко» Вінницької обласної ради, центр розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко». Також подарунки отримали діти з-поміж внутрішньо переміщених осіб, для яких організовується дозвілля у Центрі культури Сумської міської ради та маленькі пацієнти Харківської міської дитячої лікарні № 5.

Зустрічі з молодим поколінням правоохоронців проходили у дружній та теплій атмосфері. Вони подарували дітям безліч позитивних емоцій, а, можливо, і мрію про майбутню професію.

#Дружняпідтримка