У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся попередній розподіл випускників факультетів №№ 1–4 2024 року до підрозділів Національної поліції України. Заходи проходили на локаціях університету, розташованих на Вінниччині та Хмельниччині.

Випускники поліцейського вишу поповнять лави правоохоронців у 23 областях України, у місті Києві та двох департаментах Національної поліції України – кіберполіції і стратегічних розслідувань.

У розподілі взяли участь: ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, т.в.о. заступника начальника ГУ НП у Вінницькій області полковник поліції Володимир Олексюк, заступник начальника ГУ – начальник слідчого управління ГУ НП в Хмельницькій області полковник поліції Олександр Радченко, заступник начальника – начальник організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУ НП в Хмельницькій області підполковник поліції Наталія Томусяк, перший проректор університету підполковник поліції Віктор Василенко, проректори полковники поліції Сергій Бортник та Олександр Музичук, проректор Михайло Бурдін, декани факультетів №№ 1–4 підполковник поліції Віталій Романюк, полковник поліції Ігор Назаренко, майор поліції Геннадій Звірянський, підполковник поліції Микола Марчук, начальник відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Вадим Безусий та ін.

Випускникам побажали гідно представляти Харківський поліцейський виш в органах та підрозділах Національної поліції, віддано служити українському народу, захищати інтереси держави, бути справжніми патріотами своєї країни та сумлінно працювати заради майбутньої перемоги.