В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів курсів первинної професійної підготовки було організовано бінарне практичне заняття зі спеціальної фізичної підготовки. Його провели викладачі циклу спеціальної підготовки Ігор Власенко та Ігор Герус разом з інспектором полку поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області старшим лейтенантом поліції Віталієм Пасечніком.

Поліцейські підрозділів поліції особливого призначення відпрацювали спуск і підйом по крутому схилу в зимову пору року з використанням альпіністського спорядження. Опанування навичками штурмової підготовки формує практичне підґрунтя для підвищення рівня професійної майстерності дій працівників поліції підрозділів особливого призначення в умовах воєнного стану.