Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент, майор поліції Олексій Салманов взяв участь у навчальному курсі «Cybercrime» від Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (LEED CEPOL) в межах проєкту TOPCOP. Курс розроблений для органів досудового розслідування, які спеціалізуються на розслідуванні злочинів у сфері онлайн-індустрії, шахрайств, кібератак на національному або транскордонному рівні.

Під час заходу учасники розглянули такі теми, як: види кіберзлочинів та злочинів, повʼязаних із кіберсферою, першочергові дії правоохоронних кіберпідрозділів, розслідування кіберзлочинів, цифрова криміналістика та електронні докази, міжнародне співробітництво між правоохоронними органами у сфері розслідування кіберзлочинів, попередження кіберзлочинності та нарощування потенціалу боротьби з кібератаками. За результатами навчального курсу Олексій Салманов отримав сертифікат.