Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко взяв участь в онлайн-лекції на тему «Висновок КРЄС «Рухаючись вперед: використання асистивних технологій у судочинстві» від 1 грудня 2023 року № 26 (2023) Лекція 1. Суддя і штучний інтелект: переваги, виклики і загрози», організованій Конституційним Судом України.

Модераторами заходу стали чинні судді Конституційного Суду України Галина Юровська та Віктор Городовенко.

Під час онлайн лекції обговорювалися актуальні питання використання технологій, заснованих на штучному інтелекті під час здійснення правосуддя. Комплексно й детально були проаналізовані переваги технології штучного інтелекту в діяльності органів судової влади, а також наголошено на потенційних ризиках її застосування судами й суддями.