Працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС за підтримки керівництва Ружинської селищної ради Житомирської області провели профорієнтаційну зустріч із випускниками Ружинського ліцею за сприяння його директора Григорія Вардецького.

Під час заходу старшокласникам було запропоновано практичну допомогу у поданні анкети кандидата на навчання та правильному оформленні особових справ.

Загалом у зустрічі взяли участь 87 випускників 10 та 11 класів, яким розповіли про особливості та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності. Ліцеїсти також переглянули відеоролики складання першокурсниками Присяги працівника поліції та організацію освітнього процесу у Харківському поліцейському виші.