Доцент кафедри кримінального права і кримінології, кандидат юридичних наук, доцент Ярослав Лизогуб спільно зі слухачем магістратури факультету № 1, слідчим слідчого відділення відділу поліції № 3 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області лейтенантом поліції Вадимом Морикотом провів бінарне заняття з курсантами факультету № 4. Тема заняття – «Кваліфікація кіберзлочинів, що посягають на конфіденційність, цілісність і доступність комп’ютерних даних і систем» з дисципліни «Особливості кваліфікації кримінальних правопорушень у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку». Разом із курсантами було обговорено низку питань, що визначені тематикою заняття, продемонстровано, в який спосіб це може використовуватись під час розслідування кримінальних проваджень. Лейтенант поліції також розповів курсантам про особливості роботи слідчих в умовах воєнного стану.