Представники курсантсько-студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ Максим Кучерявий та Діана Штифурко спільно з працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи взяли участь у ІV сесії Студентської ради Вінниччини. Мета заходу – сприяння участі молоді Вінниччини у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в регіоні, активізації її громадської активності, налагодження конструктивної та ефективної взаємодії між студентами Вінницької області.

Під час сесії молодь поділилася своїми ідеями, які вони хотіли б реалізувати у громаді та висловити своє бачення щодо тих чи інших уже запланованих робіт і проєктів. Було спільно обговорено низку питань, які рада планує втілити в життя.

Активна молодь – сильна країна!