Полковник поліції Сергій Бортник акцентував увагу деканів факультетів №№ 1-4 та керівництва курсантських підрозділів на питаннях організації життєдіяльності підпорядкованого особового складу, здійсненні дієвого контролю з боку керівників курсової ланки та молодших командирів.

Учасники наради розглянули питання режиму економії у виші, зокрема контролю за використанням енергоресурсів, теплопостачання, водопостачання і харчування курсантів. Заслухавши деканів факультетів та їх заступників, було враховано всі ініціативи щодо якісного контролю, обліку та звітності зазначеного питання.

Наприкінці наради проректор наголосив на дотриманні службової дисципліни під час проходження курсантами навчальної практики і стажування на посаді.