Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із начальницею відділу з питань ветеранської політики Кам’янець-Подільської РВА Наталією Похольчук. Одним із пріоритетних завдань відділу є розгортання практичного ветеранського середовища, а саме робота ветеранського хабу, як найбільш дієвого інструменту концентрації зусиль державних і місцевих органів влади, неурядових організацій, волонтерів, які готові допомагати ветеранам. Саме співпраця Автошколи та хабу стала темою обговорення, адже метою його діяльності визначено створення умов для успішної адаптації ветеранів/ветеранок, діючих військовослужбовців, їхніх родин, родин загиблих (зниклих безвісти) та повернення їх до активного суспільного життя. Олександр Марунчак розповів про умови навчання та особливості діяльності Автошколи. По завершенні зустрічі Наталія Похольчук запропонувала підписати Меморандум про співпрацю. Це дасть можливість консолідувати зусилля навколо реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.