У межах профорієнтаційної акції «Відвідай рідну школу» курсантка факультету № 3 Божена Коваленко провела профорієнтаційну зустріч з учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 м. Сміла Черкаської області. Майбутнім абітурієнтам вона презентувала спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті, проінформувала про умови вступу до ХНУВС у 2024 році, ознайомила з алгоритмом вступу до навчального закладу за державним замовленням за допомогою порталу osvita.np.gov.ua. Курсантка розповіла про переваги та особливості освітнього процесу, про професію та подальші перспективи працевлаштування й професійного зростання. Старшокласники дізналися про підготовку психологів-поліцейських під час війни та важливість їх роботи з населенням. Божена Коваленко приділила увагу умовам навчання, проживання та дозвіллю курсантів.