У межах співпраці та обміну досвідом між спеціалістами Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів факультетів № 2 і № 3 було проведено додаткове практичне заняття на тему «Порядок несення служби підрозділами Національної поліції України на блокпосту в умовах дії правового режиму воєнного стану».

Було розглянуто алгоритм дій поліцейського під час зупинки транспортного засобу. Курсанти ознайомилися з особливостями проведення поверхневої перевірки транспортного засобу та підозрілої особи з допомогою службового собаки. Також присутнім були продемонстровані способи виявлення та затримання особи, що вчинила суспільно небезпечне діяння.