Для студентів 3 курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», старша викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики, кандидатка юридичних наук Катерина Крут разом із головним спеціалістом Індустріального відділу у місті Харкові ГУ ДМС у Харківській області Михайлом Іванчуком провела бінарне заняття за темою «Правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Михайло Васильович розповів студентам про діяльність міграційної служби у роботі з іноземцями та особами без громадянства, а саме: наявність документів, на підставі яких вони можуть легально перебувати на території нашої країни, терміни дії цих документів; яка категорія осіб вважається нелегальними мігрантами та які штрафи відповідно до КУпАП застосовуються. Він зазначив, що більшість іноземців беруть активну участь у волонтерській діяльності та активно захищають нашу територію у лавах ЗСУ. Здобувачі освіти долучилися до обговорення теми та ставили запитання запрошеному гостю.