Декан факультету № 3 Геннадій Звірянський, його заступник з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов, завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Олена Джафарова, слухач магістратури факультету № 3 Данііл Зінченко та завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава успішно пройшли онлайн-курс Ради Європи HELP з питань критеріїв допустимості в поданнях до Європейського суду з прав людини (ECtHR). Ця частина програми HELP (Human Rights Education for Legal Professionals) спрямована на підвищення обізнаності та кваліфікації юристів, суддів, прокурорів та інших правозахисників у сфері прав людини у Європі.

Курс охопив вивчення критеріїв допустимості скарг до ЄСПЛ, аналіз правових стандартів і методик роботи зі справами, що мають міжнародний вимір.