Декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, гарант освітньої програми Віталій Носов, завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека» з питань підготовки до складання єдиного державного комплексного іспиту. Оксана Брусакова зазначила, що ЄДКІ – обов'язковий компонент атестації спеціальних компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю. Віталій Носов закликав студентів якісно підготуватися до іспиту на факультативних заняттях, із графіком яких здобувачів освіти ознайомив Юрій Гнусов.