Адвокатка, членкиня Центру сімейного права Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України Маргарита Бурлак спільно з доцентками кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Іриною Антол та Іриною Кирєєвою провели бінарне заняття за темою «Особливості правового регулювання сімейних відносин та земельних у міжнародному приватному праві» з навчальних дисциплін «Міжнародне приватне право» та «Земельне право». Учасниками заняття стали слухачі магістратури факультету № 6, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування», і студенти відділення з організації підготовки іноземних громадян спеціальності «Право».

Юристка розповіла про порядок та умови перетину кордону дітьми, які не досягли 16-річного віку, у супроводі батьків, інших родичів та інших осіб, які не є родичами дитини. Маргарита Бурлак розповіла про судову практику у справах про визначення місця проживання дитини в умовах воєнного стану. Зокрема, у разі знаходження дитини за межами території України. Вона також роз’яснила положення Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов'язок і військову службу», основні підстави для отримання відстрочки від мобілізації, а також практичні питання спадкування права власності на землю, вирішення розподілу спільної власності на землю при розлученні.