Курсанти, які навчаються за спеціальністю «Психологія», під час стажування на посаді вдосконалюють навички роботи психолога. Під керівництвом наставників у відділі психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області курсант Харківського національного університету внутрішніх справ факультету № 3 Максим Сальков і курсантка Національної академії внутрішніх справ навчально-наукового інституту № 3 Анна Зейферт провели практичне заняття з майбутніми поліцейськими за темою «Профілактика професійного вигорання». Під час проведення практичних вправ курсанти навчились вчасно розпізнавати ознаки професійного вигорання та ознайомились із рекомендаціями щодо його запобігання і профілактики.