До Харківського національного університету внутрішніх справ завітали випускники закладів загальної середньої освіти Харкова та області – ліцею «Правоохоронець», Харківського комп'ютерно-технологічний фахового коледжу НТУ ХПІ, Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та праці, Харківських ліцеїв №№ 6, 26, 28, 61, 65, 141, Нововодолазького ліцею № 3, Лозівського ліцею № 4, Харківських гімназій № 123 та № 145, з якими зустрівся заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін. Він ознайомив молодь з історією університету, розповів про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців. Особливу увагу приділив підготовчому відділенню, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ, алгоритму дій абітурієнтів під час підготовки до вступу. Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання щодо вступних іспитів, умов навчання та проживання тощо.