Для здобувачів вищої освіти факультетів №1-4 та №6 відбулися тематичні відеолекторії з нагоди Дня Державного Герба України. Їх провели: кандидатка політичних наук, завідувачка кафедри політології і філософії Кам'янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Ольга Вінничук та фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Прохоров.

За допомогою підготовлених презентацій лектори висвітлили глибоку та цікаву історію походження українського тризуба від князівських часів Русі до часу відновлення незалежності нашої держави. Вибором знаку Володимира Великого – офіційним гербом – у 1918 році тодішні українські політики підкреслювали спадковість нової держави від Київської Русі. Цей історичний вибір був підтриманий представниками українського суспільства і майже одразу став загальнонаціональним символом боротьби за українську державність. Таким він є і зараз для кожного громадянина України.