Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із головою Новодунаєвецької селищної територіальної громади Кам'янець-Подільського району, яка входить до складу Дунаєвецької ОТГ, Антоном Камінським.

Представник ХНУВС детально розповів про особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять. Слухачі Автошколи вчаться керувати транспортним засобом категорії «В», а також мають можливість перекваліфікуватися, щоб керувати автомобілем із ручним керуванням. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо навчання в Автошколі учасників бойових дій із інвалідністю, які проживають на території громади. Представники університету спільно з працівниками сільської ради розмістили у місцях масових відвідувань постери з переліком послуг, адресою та необхідними для вступу документами для мешканців Новодунаєвецької селищної громади.