Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Іван Кріцак провів профорієнтаційні зустрічі у школах міст Івано-Франківськ, Надвірна, селища Богородчани та у багатьох інших населених пунктах Івано-Франківської області. Представник університету проінформував щодо форм навчання, спеціальностей, за якими готують фахівців у ХНУВС, про можливості реалізуватися у науковій, творчій і спортивній діяльності, ознайомив із перспективами подальшого працевлаштування. Він також роз’яснив алгоритм дій вступу в університет, особливості заповнення анкети кандидата на навчання на порталі osvita.np.gov.ua. Іван Кріцак запросив школярів взяти участь у Днях відкритих дверей ХНУВС 21 лютого та 13 березня 2024 року.

Триває робота щодо продовження співпраці у напрямі ранньої профорієнтації молоді з об’єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, представниками відділів комплектування, поліцейськими офіцерами громад тощо.