У десяту річницю російсько-української війни та другу річницю широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну ми вшановуємо пам’ять загиблих захисників свободи та незалежності України, висловлюємо вдячність воїнам, які сьогодні продовжують боронити нашу землю від російського агресора.

Напередодні цих трагічних дат для здобувачів вищої освіти факультету № 6 проведено онлайн-зустріч із начальницею Північно-східного відділу Українського інституту національної пам'яті Марією Тахтауловою та ветераном російсько-української війни Артемом Федоренком.

У форматі презентації Марія Тахтаулова виклала хронологію історії десятирічної війни, сповненої болючих випробувань, героїчних вчинків і незламної боротьби українського народу за свій суверенітет.

Артем Федоренко, який воює з 2015 року добровольцем батальйону поліції особливого призначення «Луганськ - 1», а зараз у складі штурмової бригади «Лють», розповів студентам про перемоги та поразки, з якими стикнулася Україна за десять років війни, чим війна 2014 року відрізняється від війни 2024 року, про перші дні широкомасштабного вторгнення росії, оборону Харкова та участь у Слобожанському контрнаступі, про мужність і героїзм побратимів, їхню витримку та непохитність.

Присутні вшанували пам'ять усіх загиблих під час російсько-української війни.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Вдячність і слава нашим Захисникам і Захисницям!