Для слухачів магістратури факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», та студентів відділення з організації підготовки іноземних громадян спеціальності «Право» суддя-спікерка Господарського суду Луганської області, співзасновниця ГО «Міжрегіональний експертний центр "ПроДжастис"» Олена Фонова та доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Антол і викладач цієї ж кафедри Артем Добровінський провели бінарне заняття за темою «Електронний суд у міжнародному приватному праві».

Особливу увагу суддя звернула на функціонування електронної Єдиної судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС) в Україні, що на законодавчому рівні закріплюється Законом України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та іншого законодавства». Наочно показала, як подавати заяву в електронному вигляді без присутності у суді.

Олена Сергіївна розповіла про нереалізовані законопроєкти щодо змін до ЗУ «Про судоустрій і статус суддів», інші кодекси щодо можливості проведення слухання справ суддями поза межами суду у безпечному місці з дотриманням вимог чинного законодавства.