22 поліцейських отримали довідки про успішне закінчення навчання в інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Застосовуючи отримані знання на практиці, випускники продовжать нести службу у своїх підрозділах Головних управлінь Національної поліції в Харківській, Полтавській, Київській, Черкаській, Луганській та Дніпропетровській областях.

Випускників привітали: член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Гусаров, командир полку поліції особливого призначення, полковник поліції Сергій Щебетун і заступниця директора інституту післядипломної освіти ХНУВС, майор поліції Світлана Фіалка.