Кураторка навчальної групи факультету № 6, доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ірина Кирєєва провела напередодні другої річниці початку повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України зустріч із студентами. Викладачка зробила екскурс в історію, спільно зі здобувачами освіти пригадали початок війни. Вона зазначила, що у кожного є своя історія, яка пов'язана з наслідками військової агресії, але, підтримуючи Збройні Сили України, українці обов’язково будуть якнайшвидше святкувати Перемогу.

Наприкінці заходу Ірина Кирєєва наголосила студентам, особливо тим, які знаходяться в Харкові, Харківській та Донецьких областях, бути уважними і дотримуватися правил безпеки під час сигналів повітряної тривоги.