Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у науково-практичній конференції, організованій за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії правових наук України та Консультативної місії Європейського Союзу. Захід під назвою «Війна в Україні: зроблені висновки та незасвоєні уроки» був спрямований на аналіз сучасних викликів і розроблення нових підходів до розв’язання проблем, пов'язаних із воєнними діями на території України. Конференція надала можливість для обміну думками та опрацювання стратегій, спрямованих на подолання наслідків війни та відновлення миру і стабільності у регіоні.