Для слухачів магістратури факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», адвокаткою Катериною Зарицькою, доцентами кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Антоном Івановим та Марією Клубань було проведено бінарне заняття із дисципліни «Актуальні проблеми правоохоронної діяльності» за темою «Актуальні проблеми складання протоколу та постанови у справі про адміністративні правопорушення».

На занятті було детально розглянуто актуальні питання, що виникають під час складання протоколу про адміністративне правопорушення, докази вчинення адміністративного проступку, належність та допустимість доказів, розглянуто та детально проаналізовано процедуру складання протоколу про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП.

Катерина Юріївна навела приклади із власного практичного досвіду, надала корисні рекомендації студентам, відповіла на їх запитання.