Науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з інструкторами з бойової підготовки однієї з частин Національної гвардії України проведено бінарне заняття із працівниками та курсантами факультетів №№ 2, 3 ХНУВС за темою «Дії військовослужбовців у складі бойових (тактичних) груп під час бою». Мета заняття – удосконалення знань, умінь і навичок поводження особового складу університету з автоматичною зброєю та посилення готовності до відсічі збройної агресії проти України.

Під час бінарного заняття було відпрацьовано елементи та складові оборонного бою, серед яких: розгортання в бойовий порядок у складі відділення; проведення аеророзвідки місцевості, здійснення ідентифікації вибухонебезпечних боєприпасів за допомогою БПЛА; виконання практичних вправ зі стрільби з штурмової гвинтівки та ручного кулемета; моделювання ситуацій ведення оборонного бою з практичним відпрацюванням елементів тактичної медицини.

Проведення таких заходів сприяє удосконаленню психофізіологічної готовності поліцейських до участі у бойових діях.