Курсанти факультету № 1 Дмитро Осадчук, Максим Хилобокий та Нікіта Омельченко взяли участь в історичному брейн-рингу «Кам’янець і Магдебурзьке право». Захід відбувся з нагоди 650-ї річниці отримання м. Кам’янець-Подільський Магдебурзького права. Його організаторами виступили Кам’янець-Подільським державний історичний музей-заповідник спільно з Центральною міською бібліотекою імені Костя Солухи. Захід проходив за участі представників всіх закладів вищої освіти міста. Такі зустрічі сприяють популяризації історії Магдебурзького права в Україні та привертають увагу молоді до історичних витоків місцевого самоврядування.

Брейн-ринг відбувся за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ.