З нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Інна Голопич та доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук провели бінарне заняття рідною та англійською мовами на тему «Переосмислення класичного образу Тараса Шевченка» («Reinterpretation of Taras Shevchenko’s Classical Image») для курсантів 1 курсу факультету № 4. Предметом аналізу та обговорення стали висловлювання про Великого Кобзаря видатних письменників, науковців, представників сучасних видів мистецтва.

Такий дискурс надав присутнім можливість подивитися на постать Тараса Шевченка по-новому, розкриваючи його творчість як актуальну і сучасну. Особливістю цього заходу стало декламування курсантами віршів українською та англійською мовами, зокрема «Thoughts of Mine» («Думи мої, думи мої»), «From Day to Day» («Минають дні, минають ночі»), «Lines from “The Princess"» («Уривок з поеми «Княжна»), «Testament» («Заповіт») та інших, що сприяє приверненню ще більшої уваги до поезії та розширює коло шанувальників митця.