Кураторка групи 104 факультету № 2 старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Оверчук провела кураторську годину на тему «Я і моя безпека в інтернеті. Протидія інформаційній війні».

Кураторка групи заначила, що сьогодні складно уявити наше життя без інтернету, адже він став невід’ємною складовою усіх сфер діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та соціальні мережі розширили комунікаційні, просторові й часові межі, надали нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та творчої самореалізації особистості. Під час кураторської години здобувачі освіти проаналізували способи захисту приватного життя в інтернеті, правила інтернет-безпеки й інтернет-етики та обговорили проблеми кібергігієни в інформаційному просторі, яка набула особливої гостроти під час війни.

Наприкінці зустрічі курсанти обговорили із куратором важливі питання освітнього процесу, успішності й дисципліни.