У межах курсу «Юридична психологія» психологиня Сумської філії ХНУВС Ганна Ярова і професорка кафедри гуманітарних дисциплін Надія Демиденко для студентів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» провели бінарне заняття. Метою заходу було ознайомлення здобувачів вищої освіти з поняттям стресу, його ознаками, дослідженням стресових факторів у житті людини і пошук шляхів зменшення їх негативного впливу; виявлення, активізація і використання внутрішніх ресурсів під час стресових ситуаціях, формування психологічної стійкості.

Ганна Ярова надала розширену характеристику базовим правилам психологічної стійкості, методам адаптації до несприятливих змін. Психологиня зазначила, що важливу роль у подоланні стресу під час російсько- української війни відіграє особистісна мотивація, наполеглива праця над собою і позитивне мислення, відмова від перегляду зайвої негативної інформації у різноманітних засобах масової інформації тощо. Здобувачам вищої освіти було запропоновано пройти опитування стосовно внутрішньої стійкості і подолання сильного стресу. Також під час заняття Ганна Ярова ознайомила учасників зустрічі із системою психологічного забезпечення у філії, нагадала студентам координати, за якими вони можуть звертатися щодо психологічної допомоги.

Сумська філія ХНУВС