Бухгалтер комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва Ольга Ткаченко спільно із кандидаткою економічних наук, доценткою кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмилою Парфентій у режимі відеоконференції провели бінарне заняття на тему «Запобігання корисливим злочинам із використанням облікових документів як елемент механізму забезпечення економічної безпеки підприємства» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 081 «Право». Слухачів ознайомили із можливими способами вчинення шахрайства і корисливих зловживань із використанням облікових документів та основними шляхами їх недопущення і виявлення. Студенти прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачці особисто під час багаторічної роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС