Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова разом із заступницею директора з навчально-виховної роботи Харківського ліцею № 28 Харківської міської ради Анастасією Провоторовою привітали ліцеїстів із здобутками у науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Фінансова абетка». Вони вручили подарунки і сертифікати Катерині Яценко, яка посіла ІІІ місце, та Артему Зельману і Ростиславу Севенку, чиї роботи увійшли до вісімки найкращих.

Дар’я Коробцова також зустрілася з майбутніми випускниками ліцею та розповіла про порядок вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, ознайомила з перевагами освітнього процесу за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», яка дає можливість отримати цікаву професію і працевлаштуватися у різних державних галузях, органах місцевого самоврядування, приватному бізнесі тощо.