Для курсантів факультету № 2 навчальної групи 201 старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська організувала бінарні заняття з дисципліни «Міжнародне право». Семінарське заняття за темою «Права людини у міжнародному праві» було проведено разом із засновницею громадської організації «Асоціація Євроклубів Вінниччини», начальницею управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, кандидаткою юридичних наук Єлизаветою Савчук. Обговорення міжнародних інструментів захисту прав людини на регіональному рівні викликало жвавий інтерес та дискусію присутніх. Зокрема, питання євроатлантичної інтеграції та перспектив вступу України до Європейського Союзу. Курсанти висловлювали свої позиції щодо майбутнього України на міжнародній арені як демократичної та соціальної держави після її перемоги над агресором, акцентуючи увагу на аспектах дотримання прав і свобод людини.

Семінарське заняття за темою «Правова допомога у кримінальних справах як вид міжнародного співробітництва у протидії злочинності» було проведено разом із фахівцем факультету № 3, капітаном поліції Григорієм Лисяком. Слідчий із багаторічним досвідом роботи поділився з курсантами власними напрацюваннями у сфері запитування та надання правової допомоги під час розслідування кримінальних справ, у тому числі й резонансних. Особливу зацікавленість викликали процедурні питання складання та надсилання запиту в інші держави з метою виконання певних слідчих дій їхніми правоохоронними органами.